Omdat ik al geruime tijd gebruik maak van het programma Solidworks heb ik het inzicht om jou snel te helpen met vragen en zal ik er voor zorgen dat je het programma in een hoog tempo leert.
Ik kan de student helpen met de basis van solidworks om zo de de belangrijkste aspecten aan te leren om het programma te kunnen gebruiken in verschillende projecten.
Mijn naam Is Georges! Ik studeer nu 3 jaar product design en heb stage gelopen bij een opkomend ontwerp bureau die voor grote klanten werkt. Volgend jaar studeer ik af om daarna bij een design consultancy te gaan werken. Door mijn studie heb ik geleerd om heel erg probleem oplossend te werk te gaan. Dit pas ik ook toe in mijn bijles, eerst kijken we wat het doel is om vervolgens een plan te maken hoe we daar zo snel mogelijk kunnen komen.
Maandag | 16:00 - 18:00 |
---|---|
Dinsdag | 16:00 - 18:00 |
Woensdag | 16:00 - 18:00 |
Donderdag | - |
Vrijdag | - |
Zaterdag | 11:00 - 17:00 |
Zondag | 11:00 - 17:00 |
Alleen personen die een bijles hebben gevolgd kunnen een beoordeling achterlaten.
Plaats een tutoraanvraag en wij zoeken voor jou een geschikte tutor!
Tutor aanvragen
Beoordelingen
georges heeft nog geen beoordelingen.